TECHTLE MECHTLE TRAVESTI REVUE 

Přijďte se s námi bavit na nejúspěšnější českou travesti revue, kterou pořádáme TECHTLE MECHTLE! Naším cílem je vás odreagovat a přinést vám večer plný smíchu!

Datum: Středa, 1. května 2024 
Čas: 18:00
Místo: Přístaviště Nymburk – hotelová loď Florentina

Těšíme se na setkání s vámi na lodi Florentina!

PŘEDPRODEJ VSTUPENEK 

Lodě plné hudby, cesta k nezapomenutelnému zážitku!

Martin Maxa & TRIO

PONDĚLÍ / 29. 4. 2024 / 19:00 / PŘÍSTAVIŠTĚ BRANDÝS NAD LABEM – HOTELOVÁ LOĎ FLORENTINA 

Generace 75

ÚTERÝ / 30. 4. 2024 / 21:00  / PŘÍSTAVIŠTĚ NYMBURK – HOTELOVÁ LOĎ FLORENTINA 

Vladimír Hron a kapela The Drops

PÁTEK / 3. 5. 2024 / 19:00 / PŘÍSTAVIŠTĚ NYMBURK – HOTELOVÁ LOĎ FLORENTINA

Honza Nedvěd ml. příbuzní

NEDĚLE / 5. 5. 2024 / 19:00 / PŘÍSTAVIŠTĚ NYMBURK – HOTELOVÁ LOĎ FLORENTINA 
Čarodějnické rojení na lodi – připravte se na magii a zábavu! 
 
Přidejte se k nám v úterý 30. dubna na přístavišti v Nymburce, kde na vás čeká nezapomenutelné netradiční setkání s ježibabou a kocourem – a to všechno v maskách!
*Soutěžte o tu nejlepší masku a vyhrajte krásné ceny, které nejsou určeny pouze pro naše malé čarodějky a čaroděje!
 
Program:
13:30: Otevření lodní restaurace s čarodějnickým menu pro malé čarodějnice a čaroděje
MENU K NAHLÉDNUTÍ ZDE 
 
Program od 17:00
Tančíme v kotli
Škola čarodějnických dovedností:
Znalost zaříkávadel
Let zručnosti na koštěti
Poznávání lektvarů
Hbitost jazyka
Malování na obličej
Získání pilotního čarodějnického průkazu
 
Od 21:00 koncert kapely Generace 75, vstupné pouze 100Kč.

Zajímavá místa v Polabí

S potěšením oznamujeme, že jsme úspěšně získali grant od Středočeského kraje na vytvoření a distribuci trhacích map oblasti Polabí. Tyto mapy budou šířeny do třiceti turistických informačních center v Polabí, partnerem bude i destinace Posázaví, a budou příspěvky na veletrzích cestovního ruchu a při akcích, které pořádá společnost PRUH POLABI, S.R.O.. Mapy budou zaměřeny na turistické atrakce a gastronomické nabídky v regionu Polabí.

Turista bude moci tuto mapu každý získat zdarma a tím získá základní přehled o tom, co může v oblasti Polabí vidět a navštívit. Rubová strana mapy obsahuje stručný seznam míst s krátkými popisky.

MAPA K NAHLÉDNUTÍ 

Exkurze po poděbradském zámku 

Prozkoumejte historii a krásu poděbradského zámku!

Exkurze je plánována na 28. října v následujících časech – 10:00, 13:00 a 15:00.

ZCELA VYPRODÁNO

Společně na prohlídku zamíříme s profesionálním průvodcem, paní PhDr. Janou Hrabětovou, která nás provede do minulosti a zákoutí zámku.

 

Podzimní kouzlo v Poděbradech

Podzim je v plném proudu as ním přichází čas, kdy můžeme v Poděbradech zažít kouzelnou atmosféru babího léta. Toto období je ideální pro odpočinek a relaxaci, a co byste si mohli přát víc než si zpříjemnit odpočinek na labské cyklostezce?

Labská cyklostezka je jako stvořená pro podzimní výlety. S každou zatáčkou se vám naskýtají úchvatné pohledy na barevné listy, které tvoří krásnou kulisu pro vaši cestu. Kolo vám umožní vyzkoušet krásu okolní přírody a zároveň si užít pohybu na čerstvém vzduchu.

CELÝ ČLÁNEK SI MŮŽETE PŘEČÍST ZDE 

Novinka na e-shopu vstupenek

Česko-švýcarský víkend s koncertem ROCKharmonie na Florentině

Zažijte sváteční listopadový víkend na lodi. Připravili jsme pro Vás nadupaný program s báječným jídlem, překrásnou plavbou do podzimního Středohoří a exkluzivním zážitkem v podobě koncertu skvělé ROCKharmonie – kapely složené z muzikantů České filharmonie. Česko-švýcarský víkend není náhoda – naše Florentinka má švýcarské kořeny, a to je také ten důvod, proč Vám připravíme naprosto senzační švýcarské sýrové fondue. Bude to zkrátka nezapomenutelný víkend!

Koupit netradiční ubytování na vlnách Labe v kajutě hotelové lodi Florentina boat 

Národní konference „Cykloturistika a Labská stezka 2023“

která se konala na lodi Florentina v Litoměřicích v období 26. až 27. září 2023. Na této konferenci měl pan Hlaváč, ředitel společnosti PRUH POLABI, příležitost prezentovat studii týkající se infrastruktury pro rekreační plavbu na Labi ve Středočeském kraji.

Kempování na XII. ročník akce Lodě na Labi
1.- 8. května 2024

V rámci XII. ročníku Lodě na Labi 2024 bude probíhat setkání příznivců karavaningu v Nymburce ve dnech 1. – 8. května 2024 v prostorách u ochranného přístavu s výhledem na úžasné hradební opevnění města Nymburk.

Závazná přihláška

CYKLOPRŮVODCE LABSKÁ STEZKA

Plánujete cyklovýlet či dovolenou na Labské stezce? Pak neváhejte využít aktuální verzi oblíbeného mezinárodního Cykloprůvodce LABSKÁ STEZKA pro českou i německou část stezky. Průvodce v osvědčeném formátu poskytuje informace o certifikovaných službách a možnostech ubytování pro cyklisty včetně kontaktních údajů (telefon a adresa), kapacity či vzdálenosti od stezky. Víte tak, kam a kudy jedete a kde najít střechu nad hlavou či jiné zázemí. Příručka ve formátu 21 x 15 cm se vejde do každé cyklistické brašny. Navíc zde naleznete orientační mapy jednotlivých úseků stezky, které vám poskytnou informace o tom, v jakém místě se právě nacházíte a dále tipy na hlavní atrakce podél Labské stezky, lodním spojení, přívozech, informačních centrech a řadu dalších. V případě poruchy vašeho kola je zde seznam cykloservisů. Získáte tak vše důležité pro putování po 1.300 km stezky od Severního moře až po pramen Labe. Průvodce je k dispozici v české a německé jazykové mutaci na veletrzích cestovního ruchu, ve všech turistických informačních centrech na Labi a u zařízení s certifikací Cyklisté vítáni podél Labe.

Elektronickou podobu průvodce si můžete stáhnout na webových stránkách Labské stezky.

PIKNIK NA KOLONÁDĚ | ČÁBELNĚ | U HAVÍŘSKÉHO KOSTELÍKA  

Příjemné prostředí kolonády a letní počasí vybízí k posezení v trávě. Ve Vilémově pekařství jsme využili příležitost, kterou poděbradský park nabízí a připravili jsme si nabídku pikniků. Vždyť i my máme rádi posezení u dobrého jídla, a proto nás tak baví tvořit místa k setkání.

ČTI VÍC 

Znáte RelaxEasy?

Multifunkční komerční sportovní centrum v Lysé nad Labem s nabídkou několika sportů pod jednou střechou! 
Po prvotních změnách v interiérech sportoviště, nastavení určitých standardů, které jsou samozřejmostí, Vám přináší spoustu nových sportovních aktivit, jako jsou taneční fitness, spinning, široká nabídka jógy a například i pilates.
Pro juniory znovu oživili projekt tenisové akademie. 
Uspořádají pro Vás turnaje v tenisu, squashi, badmintonu, ping pongu či maratóny ve spinningu a pro ty, co nepotřebují nutně poměřovat své síly s jinými, nabízí jógové workshopy a spousty času v nirváně našich sálů. 
Po sportu je vám k dispozici bar s občerstvením a klidným posezením u akvária či sledování sportu v TV přenosech. 
 
Rezervuj si svůj sport https://sport-zone.isportsystem.cz/