XI. ročník Lodě na Labi

11. ROČNÍK OBLÍBENÉ AKCE V NYMBURCE JE OPĚT NABITÝ PROGRAMEM 

  • Crossband – čarodějnická plavba / neděle / 30. 4. 2023 / 19.00 / Hotelová loď Florentina, – Praha, Přístaviště Edvarda Beneše 
  • ČOKOLÁDOVÁ AKADEMIE / Neděle – středa / 30. 4. – 4. 5. 2023 / 18.00 / Hotelová loď Florentina, při plavbách Praha – Nymburk 
  • 7 pádů Honzy Dědka / čtvrtek / 4. 5. 2023 / 18.00 / Hotelová loď Florentina, Nymburk
  • Funky Boat / pátek / 5. 5. 2023 / 18.00 / Hotelová loď Florentina, Nymburk
  • Boxing On The RIVER / sobota / 6. 5. 2023 / 11.00 / Hotelová loď Florentina, Nymburk

PŘEDPRODEJ VSTUPENEK 


 

CYKLOPRŮVODCE LABSKÁ STEZKA

Plánujete cyklovýlet či dovolenou na Labské stezce? Pak neváhejte využít aktuální verzi oblíbeného mezinárodního Cykloprůvodce LABSKÁ STEZKA pro českou i německou část stezky. Průvodce v osvědčeném formátu poskytuje informace o certifikovaných službách a možnostech ubytování pro cyklisty včetně kontaktních údajů (telefon a adresa), kapacity či vzdálenosti od stezky. Víte tak, kam a kudy jedete a kde najít střechu nad hlavou či jiné zázemí. Příručka ve formátu 21 x 15 cm se vejde do každé cyklistické brašny. Navíc zde naleznete orientační mapy jednotlivých úseků stezky, které vám poskytnou informace o tom, v jakém místě se právě nacházíte a dále tipy na hlavní atrakce podél Labské stezky, lodním spojení, přívozech, informačních centrech a řadu dalších. V případě poruchy vašeho kola je zde seznam cykloservisů. Získáte tak vše důležité pro putování po 1.300 km stezky od Severního moře až po pramen Labe. Průvodce je k dispozici v české a německé jazykové mutaci na veletrzích cestovního ruchu, ve všech turistických informačních centrech na Labi a u zařízení s certifikací Cyklisté vítáni podél Labe.

Elektronickou podobu průvodce si můžete stáhnout na webových stránkách Labské stezky.

7 PÁDŮ HONZY DĚDKA V NYMBURCE! 

Letošní ročník Lodích na Labi bude stát opravu za to! Těšit se můžete na bohatý doprovodný program. Mezi klasiku se letos zařadí BOX ON THE RIVER, hudební vystoupení, řemeslný jarmark, vyhlídkové plavby, rychlé čluny. Jako novinky pro XI. ročník populární akce jsme si pro Vás připravili již zmiňovanou talk show 7 pádu Honzi Dědka, koncert skupiny Crossband a boat party pod vedením #funkybrotherz! 

Oblíbená anketa o nejoblíbenější TIC v ČR, kterou pořádá vydavatelství KAM po Česku je po roce opět zde! 

DĚKUJEME ZA VAŠE HLASY. 

 BRAUNOVY LEBKY
Dne 29. 6. 2022 v 21.35 hodin bude v České televizi uveden dokument „Braunovy lebky“. Dokumentární film připomíná ztracené dílo barokního sochaře Matyáše Brauna u sídla hraběte Šporka Bon Repos v Polabí u Lysé nad Labem.
 
Obrovské kamenné lebky, dílo geniálního barokního sochaře Matyáše Brauna, zdobily více jak tři sta let kapli svatého Simeona stojící nedaleko Lysé nad Labem. Před lety však byly ukradeny.
 
 

10. ročník Lodí na Labi uplynul jak voda ale ty nejdůležitější záběry jsme pro Vás zachytili.

PIKNIK NA KOLONÁDĚ | ČÁBELNĚ | U HAVÍŘSKÉHO KOSTELÍKA  

Příjemné prostředí kolonády a letní počasí vybízí k posezení v trávě. Ve Vilémově pekařství jsme využili příležitost, kterou poděbradský park nabízí a připravili jsme si nabídku pikniků. Vždyť i my máme rádi posezení u dobrého jídla, a proto nás tak baví tvořit místa k setkání.

ČTI VÍC 

IV. Setkání karavanistů

V rámci X. ročníku Lodě na Labi 2022 probíhat čtvrté setkání příznivců karavaningu v Nymburce ve dnech 5. – 8. května 2022 v prostorách u ochranného přístavu s výhledem na úžasné hradební opevnění města Nymburk.

ČTI DÁL 

Znáte RelaxEasy?

Multifunkční komerční sportovní centrum v Lysé nad Labem s nabídkou několika sportů pod jednou střechou! 
Po prvotních změnách v interiérech sportoviště, nastavení určitých standardů, které jsou samozřejmostí, Vám přináší spoustu nových sportovních aktivit, jako jsou taneční fitness, spinning, široká nabídka jógy a například i pilates.
Pro juniory znovu oživili projekt tenisové akademie. 
Uspořádají pro Vás turnaje v tenisu, squashi, badmintonu, ping pongu či maratóny ve spinningu a pro ty, co nepotřebují nutně poměřovat své síly s jinými, nabízí jógové workshopy a spousty času v nirváně našich sálů. 
Po sportu je vám k dispozici bar s občerstvením a klidným posezením u akvária či sledování sportu v TV přenosech. 
 
Rezervuj si svůj sport https://sport-zone.isportsystem.cz/