Vyhlídky do okolí Poděbrad ze zámecké věže

Vymezený počet návštěvníků pro vstup do zámecké věže je omezen na tři osoby zároveň.
 
UVOLNĚNÉ VSTUPY NA ZÁMECKOU VĚŽ 
Vzhledem k vráceným vstupenkám se na zámeckou věž uvolnily následné vstupy – 
 
 
SOBOTA / 30. 9. / 10:30 / JEDNA OSOBA 
SOBOTA / 30. 9. / 13:30 / JEDNA OSOBA
SOBOTA / 30. 9. / 14:30 / JEDNA OSOBA  
SOBOTA / 30. 9. / 16:30 / JEDNA OSOBA
SOBOTA / 30. 9. / 17:30 / JEDNA OSOBA  
NEDĚLE / 1. 10. / 10:00 / JEDNA OSOBA 
 
ZÁJEMCI SI MŮŽOU SVŮJ TERMÍN REZERVOVAT NA E-MAILOVÉ ADRESE info@pruhpolabi.cz 
 
!DŮLEŽITÉ – vždy uvést termín, čas prohlídky, jméno a příjmení a telefonní číslo!  

Kempování na XII. ročník akce Lodě na Labi
1.- 8. května 2024

V rámci XII. ročníku Lodě na Labi 2024 bude probíhat setkání příznivců karavaningu v Nymburce ve dnech 1. – 8. května 2024 v prostorách u ochranného přístavu s výhledem na úžasné hradební opevnění města Nymburk.

Závazná přihláška

CYKLOPRŮVODCE LABSKÁ STEZKA

Plánujete cyklovýlet či dovolenou na Labské stezce? Pak neváhejte využít aktuální verzi oblíbeného mezinárodního Cykloprůvodce LABSKÁ STEZKA pro českou i německou část stezky. Průvodce v osvědčeném formátu poskytuje informace o certifikovaných službách a možnostech ubytování pro cyklisty včetně kontaktních údajů (telefon a adresa), kapacity či vzdálenosti od stezky. Víte tak, kam a kudy jedete a kde najít střechu nad hlavou či jiné zázemí. Příručka ve formátu 21 x 15 cm se vejde do každé cyklistické brašny. Navíc zde naleznete orientační mapy jednotlivých úseků stezky, které vám poskytnou informace o tom, v jakém místě se právě nacházíte a dále tipy na hlavní atrakce podél Labské stezky, lodním spojení, přívozech, informačních centrech a řadu dalších. V případě poruchy vašeho kola je zde seznam cykloservisů. Získáte tak vše důležité pro putování po 1.300 km stezky od Severního moře až po pramen Labe. Průvodce je k dispozici v české a německé jazykové mutaci na veletrzích cestovního ruchu, ve všech turistických informačních centrech na Labi a u zařízení s certifikací Cyklisté vítáni podél Labe.

Elektronickou podobu průvodce si můžete stáhnout na webových stránkách Labské stezky.

PIKNIK NA KOLONÁDĚ | ČÁBELNĚ | U HAVÍŘSKÉHO KOSTELÍKA  

Příjemné prostředí kolonády a letní počasí vybízí k posezení v trávě. Ve Vilémově pekařství jsme využili příležitost, kterou poděbradský park nabízí a připravili jsme si nabídku pikniků. Vždyť i my máme rádi posezení u dobrého jídla, a proto nás tak baví tvořit místa k setkání.

ČTI VÍC 

Znáte RelaxEasy?

Multifunkční komerční sportovní centrum v Lysé nad Labem s nabídkou několika sportů pod jednou střechou! 
Po prvotních změnách v interiérech sportoviště, nastavení určitých standardů, které jsou samozřejmostí, Vám přináší spoustu nových sportovních aktivit, jako jsou taneční fitness, spinning, široká nabídka jógy a například i pilates.
Pro juniory znovu oživili projekt tenisové akademie. 
Uspořádají pro Vás turnaje v tenisu, squashi, badmintonu, ping pongu či maratóny ve spinningu a pro ty, co nepotřebují nutně poměřovat své síly s jinými, nabízí jógové workshopy a spousty času v nirváně našich sálů. 
Po sportu je vám k dispozici bar s občerstvením a klidným posezením u akvária či sledování sportu v TV přenosech. 
 
Rezervuj si svůj sport https://sport-zone.isportsystem.cz/