Oblíbená anketa o nejoblíbenější TIC v ČR, kterou pořádá vydavatelství KAM po Česku je po roce opět zde! 

DĚKUJEME ZA VAŠE HLASY. 

 BRAUNOVY LEBKY
Dne 29. 6. 2022 v 21.35 hodin bude v České televizi uveden dokument „Braunovy lebky“. Dokumentární film připomíná ztracené dílo barokního sochaře Matyáše Brauna u sídla hraběte Šporka Bon Repos v Polabí u Lysé nad Labem.
 
Obrovské kamenné lebky, dílo geniálního barokního sochaře Matyáše Brauna, zdobily více jak tři sta let kapli svatého Simeona stojící nedaleko Lysé nad Labem. Před lety však byly ukradeny.
 
 
Je libo piknik na kolonádě? 
@vesely_piknik se o nezapomenutelný zážitek postará –
 
Dvě kamarádky, které milují tvořit, dekorovat a vymýšlet zajímavé věci. Rozhodly se uskutečnit projekt s názvem „Veselý piknik“. Jedná se o koncept pronájmu vybavení na piknik, dekorování piknikového stolu dle požadavek klientů, zabezpečení jídla a pití a zapůjčení rekvizit na celý den.
Veselý piknik je vhodný na oslavy narozenin a úspěchů, rozlučky se svobodou, rande a výročí, nebo jako foto koutek na svatbu. Piknik připravíme pro dospělé i děti v různých provedených, stačí nám jen sdělit požadavky. Působíme v Poděbradech, Praze a okolí.

10. ročník Lodí na Labi uplynul jak voda ale ty nejdůležitější záběry jsme pro Vás zachytili.

PIKNIK NA KOLONÁDĚ | ČÁBELNĚ | U HAVÍŘSKÉHO KOSTELÍKA  

Příjemné prostředí kolonády a letní počasí vybízí k posezení v trávě. Ve Vilémově pekařství jsme využili příležitost, kterou poděbradský park nabízí a připravili jsme si nabídku pikniků. Vždyť i my máme rádi posezení u dobrého jídla, a proto nás tak baví tvořit místa k setkání.

ČTI VÍC 

Věděli jste..? 
 
Že na kolonádě, při tradičních Chodeckých závodech, který proběhly 2. 4. se chodkyně Eliška Martínková kvalifikovala na mistrovství světa v Eugene?! 
 
 
 

IV. Setkání karavanistů

V rámci X. ročníku Lodě na Labi 2022 probíhat čtvrté setkání příznivců karavaningu v Nymburce ve dnech 5. – 8. května 2022 v prostorách u ochranného přístavu s výhledem na úžasné hradební opevnění města Nymburk.

ČTI DÁL 

Znáte RelaxEasy?

Multifunkční komerční sportovní centrum v Lysé nad Labem s nabídkou několika sportů pod jednou střechou! 
Po prvotních změnách v interiérech sportoviště, nastavení určitých standardů, které jsou samozřejmostí, Vám přináší spoustu nových sportovních aktivit, jako jsou taneční fitness, spinning, široká nabídka jógy a například i pilates.
Pro juniory znovu oživili projekt tenisové akademie. 
Uspořádají pro Vás turnaje v tenisu, squashi, badmintonu, ping pongu či maratóny ve spinningu a pro ty, co nepotřebují nutně poměřovat své síly s jinými, nabízí jógové workshopy a spousty času v nirváně našich sálů. 
Po sportu je vám k dispozici bar s občerstvením a klidným posezením u akvária či sledování sportu v TV přenosech. 
 
Rezervuj si svůj sport https://sport-zone.isportsystem.cz/

PODĚBRADY a okolí | Let vrtulníkem (17.04.2022)

Proleťte se vrtulníkem BELL 206B přímo nad Poděbrady. Využijte skvělou možnost, jak vidět své město a jeho okolí z ptačí perspektivy. Povznesete se na chvíli do nebes a vychutnáte si neopakovatelné zážitky přímo nad Poděbrady.

Let můžete také darovat Vašim blízkým a přátelům formou dárkového poukazu. Tento unikátní a originální dárek jistě udělá radost každému. Celý let si můžete zaznamenat na své fotoaparáty a mobily a sdílet jej s dalšími lidmi. 

REZERVUJ SI SVŮJ LET 

Oslavte lásku v Poděbradech! 

Zajímavé nápady, tipy na valentýnské akce, bary, restaurace a degustační valentýnské menu?  Nechte se inspirovat! Právě Vám přinášíme tipy, jak můžete svátek všech zamilovaných strávit!

ČTI DÁL